facebook youtube instagram blogger pinterest twitter google plus
 • Facebook
 • -
 • YouTube
 • -
 • Instagram
 • -
 • Blogger
 • -
 • Pinterest
 • -
 • Twitter
 • -
 • Google Plus
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak English
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak
Predbežné termíny kurzov
JÚN
20
SKUPINA
B
Prešov
JÚN
5
SKUPINA
B
Prešov
MÁJ
30
SKUPINA
B
Košice
MÁJ
29
SKUPINA
B
Sabinov

Naše pobočky

Autoškola VaV Prešov

PRIESTORY

V Prešove nás nájdeš priamo v centre mesta na Hlavnej 50. Autoškola Prešov sídli v historickej budove bývalého hotela Savoy. V tejto budove prebieha teoretická výučba, výučba na autotrenažéri a kurz prvej pomoci. Moderne zariadené učebne, kávomaty, basic catering a detský kútik - to všetko si užiješ v Autoškole Prešov. Čakanie na téoriu si v Autoškole Prešov môžeš spríjemniť dokonca aj surfovaním na internete - v celej budove je Free WiFi pripojenie. NAVYŠE: Hneď oproti Autoškole Prešov sa nachádza zastávka MHD :).

 

po po

MANAŽMENT

Všetky potrebné informácie týkajúce sa vodičského kurzu v Autoškole Prešov Ti poskytne manažérka Autoškoly Prešov - Veronika. Na ňu sa môžeš obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok. Veronika Ti v Autoškole Prešov naplánuje všetky jazdy, bude Ťa priebežne o všetkom informovať a prihlási Ťa aj na záverečné skúšky. Veroniku zastihneš na tomto telefónnom čísle: 0948 656 212.

 

manazment

TEÓRIA

Teóriou v Autoškole Prešov Ťa bude sprevádzať Martin. Poctivou, ale zároveň uvoľnenou formou Ťa pripraví na to, aby si skúšky zvládol na 1x. Martin Ťa prevedie všetkými testami, naučí Ťa, ako riešiť križovatky a pripraví Ťa aj na ústnu časť praktickej skúšky z náuky o konštrukcii a údržbe vozidla, ktorá prebieha v rámci cvičiska. Výučba teórie prebieha v popoludňajších hodinách - prvé dva týždne 3x do týždňa, následne sa pokračuje vo voľnejšom tempe - 2x do týždňa. Ak pracuješ, vieme sa Ti v tomto smere prispôsobiť, stačí nás dopredu informovať.

 

teoria

AUTOTRENAŽÉR

V Autoškole Prešov si vyskúšaš jazdu vo veľkom štýle ešte predtým, než pôjdeš naostro. Pred jazdami v aute totiž absolvuješ 4h praktického výcviku na autotrenažéri. Autoškola Prešov disponuje najnovším typom trenažéra na Slovensku. Trenažér sa nachádza priamo na našej pobočke.

 

trenazer

KURZ PRVEJ POMOCI

Kurz prvej pomoci absolvuješ počas jedného dňa - priamo v priestoroch Autoškoly Prešov. Tento kurz tvrá 8 hodín. Zdá sa Ti to veľa? Nemusíš sa báť - vďaka našej lektorke Zuzane, Ti to zbehne viac než rýchlo. Je to odborníčka z praxe, ktorá vie teóriu vysvetliť zaujímavým spôsobom. Nudiť sa rozhodne nebudeš. Viac informácií o kurze prvej pomoci nájdeš TU.

 

kpp

CVIČISKO

Cvičisko Autoškoly Prešov sa nachádza pri Tatran Handball aréne - na Športovej ulici. Tu sa budeš poctivo pripravovať na to, aby si prvú časť praktickej skúšky zvládol bez najmenšieho zaváhania. Navyše, aby si bol na skúšky pripravený čo najlepšie, budeš mať deň pred skúškami jednu bonusovú jazdu na cvičisku - úplne ZADARMO. V areáli cvičiska absolvuješ aj praktickú údržbu vozidla.

 

cvicisko

JAZDY

Jazdy sa v rámci Autoškoly Prešov začínajú pri čerpacej stanici Shell - oproti železničnej stanici.

 

jazdy

KOLKY

Predtým, ako pôjdeš v Autoškole Prešov na záverečné skúšky, budeš si musieť kúpiť kolok. Zakúpiš ho len v špeciálnych kioskoch. V Prešove sa takýto kiosk nachádza na ODI/OD - Vajanského 32. Bližšie informácie o kolkoch, postup, ako si kolok v kiosku zakúpiť a to, na čo všetko si dať pri kúpe kolkov pozor nájdeš TU.