Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
facebook youtube instagram tiktok
  • Facebook
  • -
  • YouTube
  • -
  • Instagram
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

MI/TV: 0948 343 080 | 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak English
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

MI/TV: 0948 343 080

Termíny najbližších kurzov
A, A1, A2, AM, B, B96, C, CE, D, DE, T, KKV, VZV

Prešov
Košice
Sabinov
Prešov
Košice
Košice

Naše pobočky

Autoškola VaV Prešov

PRIESTORY

V Prešove nás nájdeš priamo v centre mesta na Hlavnej 50. Autoškola Prešov sídli v historickej budove bývalého hotela Savoy. V tejto budove prebieha teoretická výučba, výučba na autotrenažéri a kurz prvej pomoci. Moderne zariadené učebne, kávomaty, basic catering a detský kútik - to všetko si užiješ v Autoškole Prešov. Čakanie na téoriu si v Autoškole Prešov môžeš spríjemniť dokonca aj surfovaním na internete - v celej budove je Free WiFi pripojenie. NAVYŠE: Hneď oproti Autoškole Prešov sa nachádza zastávka MHD :).

 

po po

MANAŽMENT

Všetky potrebné informácie týkajúce sa vodičského kurzu v Autoškole Prešov Ti poskytne manažérka Autoškoly Prešov - Lucia. Na ňu sa môžeš obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok. Lucia Ti v Autoškole Prešov naplánuje všetky jazdy, bude Ťa priebežne o všetkom informovať a prihlási Ťa aj na záverečné skúšky. Luciu zastihneš na tomto telefónnom čísle: 0948 656 212.

 

TEÓRIA

Teóriou v Autoškole Prešov Ťa bude sprevádzať František. Poctivou, ale zároveň uvoľnenou formou Ťa pripraví na to, aby si skúšky zvládol na 1x. František Ťa prevedie všetkými testami, naučí Ťa, ako riešiť križovatky a pripraví Ťa aj na ústnu časť praktickej skúšky z náuky o konštrukcii a údržbe vozidla, ktorá prebieha v rámci cvičiska. Výučba teórie prebieha v popoludňajších hodinách - prvé dva týždne 3x do týždňa, následne sa pokračuje vo voľnejšom tempe - 2x do týždňa. Ak pracuješ, vieme sa Ti v tomto smere prispôsobiť, stačí nás dopredu informovať.

 

teoria

AUTOTRENAŽÉR

V Autoškole Prešov si vyskúšaš jazdu vo veľkom štýle ešte predtým, než pôjdeš naostro. Pred jazdami v aute totiž absolvuješ 4h praktického výcviku na autotrenažéri. Autoškola Prešov disponuje najnovším typom trenažéra na Slovensku. Trenažér sa nachádza priamo na našej pobočke.

 

trenazer

KURZ PRVEJ POMOCI

Kurz prvej pomoci absolvuješ počas jedného dňa - priamo v priestoroch Autoškoly Prešov. Tento kurz tvrá 8 hodín. Zdá sa Ti to veľa? Nemusíš sa báť - vďaka našej lektorke Zuzane, Ti to zbehne viac než rýchlo. Je to odborníčka z praxe, ktorá vie teóriu vysvetliť zaujímavým spôsobom. Nudiť sa rozhodne nebudeš. Viac informácií o kurze prvej pomoci nájdeš TU.

 

kpp

CVIČISKO

Cvičisko Autoškoly Prešov sa nachádza pri Tatran Handball aréne - na Športovej ulici. Tu sa budeš poctivo pripravovať na to, aby si prvú časť praktickej skúšky zvládol bez najmenšieho zaváhania. Navyše, aby si bol na skúšky pripravený čo najlepšie, budeš mať deň pred skúškami jednu bonusovú jazdu na cvičisku - úplne ZADARMO. V areáli cvičiska absolvuješ aj praktickú údržbu vozidla.

 

cvicisko

JAZDY

Jazdy sa v rámci Autoškoly Prešov začínajú pri čerpacej stanici Shell - oproti železničnej stanici.

 

jazdy

KOLKY

Predtým, ako pôjdeš v Autoškole Prešov na záverečné skúšky, budeš si musieť kúpiť kolok. Zakúpiš ho len v špeciálnych kioskoch. V Prešove sa takýto kiosk nachádza na ODI/OD - Vajanského 32. Bližšie informácie o kolkoch, postup, ako si kolok v kiosku zakúpiť a to, na čo všetko si dať pri kúpe kolkov pozor nájdeš TU.

Autoškola VaV Košice

PRIESTORY

V Košiciach nás nájdeš v Hoteli Centrum Južná trieda 2/A - 3. poschodie. V tejto budove prebieha teoretická výučba, výučba na autotrenažéri a kurz prvej pomoci. Moderne zariadené učebne, kávomaty, basic catering, detský kútik - to všetko si užiješ v Autoškole Košice. K dispozícii je aj Free WiFi pripojenie - čakanie na teóriu si tak môžeš spríjemniť surfovaním po internete. Nezabudni pritom na našu FB stránku ;).

 

ke ke

MANAŽMENT

Všetky potrebné informácie týkajúce sa vodičského kurzu v Autoškole Košice Ti poskytne manažér Autoškoly Košice - Juraj. Na ňu sa môžeš obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok.Juraj Ti v Autoškole Košice naplánuje všetky jazdy, bude Ťa priebežne o všetkom informovať a prihlási Ťa aj na záverečné skúšky. Majku zastihneš na tomto telefónnom čísle: 0948 329 955.

 

manazment

TEÓRIA

Teóriou v Autoškole Košice Ťa bude sprevádzať jeden z inštruktorov Autoškoly Košice - Slavomír. Poctivou, ale zároveň uvoľnenou formou Ťa pripraví na to, aby si skúšky zvládol na 1x. Slavomír Ťa prevedie všetkými testami, naučí Ťa, ako riešiť križovatky a pripraví Ťa aj na ústnu časť praktickej skúšky z náuky o konštrukcii a údržbe vozidla, ktorá prebieha v rámci cvičiska. Výučba teórie prebieha v popoludňajších hodinách - prvé dva týždne 3x do týždňa, následne sa pokračuje vo voľnejšom tempe - 2x do týždňa. Ak pracuješ, vieme sa Ti v tomto smere prispôsobiť, stačí nás dopredu informovať.

 

teoria

AUTOTRENAŽÉR

V Autoškole Košice si jazdu vyskúšaš vo veľkom štýle ešte predtým, než pôjdeš na ostro. Pred jazdami v aute totiž absolvuješ 4h praktického výcviku na autotrenažéri. Autoškola Košice disponuje najnovším typom trenažéra na Slovensku. Trenažér sa nachádza priamo na našej pobočke.

 

trenazer

KURZ PRVEJ POMOCI

Kurz prvej pomoci absolvuješ počas jedného dňa - priamo v priestoroch Autoškoly Košice. Tento kurz tvrá 8 hodín. Zdá sa Ti to veľa? Nemusíš sa báť - vďaka našej lektorke Zuzane, Ti to zbehne viac než rýchlo. Je to odborníčka z praxe, ktorá vie teóriu vysvetliť zaujímavým spôsobom. Nudiť sa rozhodne nebudeš. Viac informácií o kurze prvej pomoci nájdeš TU.

 

kpp

CVIČISKO

Cvičisko Autoškoly Košice sa nachádza pri OC CASSOVIA. Tu sa budeš poctivo pripravovať na to, aby si prvú časť praktickej skúšky zvládol bez najmenšieho zaváhania. Navyše, aby si bol na skúšky pripravený čo najlepšie, budeš mať deň pred skúškami jednu bonusovú jazdu na cvičisku - úplne ZADARMO.

 

cvicisko

JAZDY

Jazdy sa začínajú z parkoviska pred budovou Autoškoly Košice.

KOLKY

Predtým, ako pôjdeš v Autoškole Košice na záverečné skúšky, budeš si musieť kúpiť kolok. Zakúpiš ho len v špeciálnych kioskoch. V Košiciach sa takéto kiosky nachádzajú na: ODI/OD Košice okolie - Trieda SNP 35 a ODI/OD Košice - Komenského 52. Bližšie informácie o kolkoch, postup, ako si kolok v kiosku zakúpiť a to, na čo všetko si dať pri kúpe kolkov pozor nájdeš TU.

Autoškola VaV Sabinov

PRIESTORY

V Sabinove nás nájdeš priamo v centre mesta na Námestí slobody 27 (budova reštaurácie Grand). V tejto budove prebieha teoretická výučba a kurz prvej pomoci. Moderne zariadené učebne, komfort a príjemná atmosféra - to všetko si užiješ v Autoškole Sabinov. V celej budove Autoškoly Sabinov je aj Free WiFi pripojenie - čakanie na teóriu si tak môžeš spríjemniť surfovaním po internete - nezabudni pritom na našu FB stránku ;).

 

sb sb

MANAŽMENT

Všetky potrebné informácie týkajúce sa vodičského kurzu v Autoškole Sabinov Ti poskytne vedúca Autoškoly Sabinov - Adriána. Na ňu sa môžeš obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok. Adriána Ti v Autoškole Sabinov naplánuje všetky jazdy, bude Ťa priebežne o všektom informovať a prihlási Ťa aj na záverečné skúšky. Adriánu zastihneš na tomto telefónnom čísle: 0948 278 805.

 

manazment

TEÓRIA

Teóriou v Autoškole Sabinov Ťa bude sprevádzať vedúca Autoškoly Sabinov - Adriána. Poctivou, ale zároveň uvoľnenou formou Ťa pripraví na to, aby si skúšky zvládol na 1x. Adriána Ťa prevedie všetkými testami, naučí Ťa, ako riešiť križovatky a pripraví Ťa aj na ústnu časť praktickej skúšky z náuky o konštrukcii a údržbe vozidla, ktorá prebieha v rámci cvičiska. Výučba teórie prebieha v popoludňajších hodinách - prvé dva týždne 3x do týždňa, následne sa pokračuje vo voľnejšom tempe - 2x do týždňa. Ak pracuješ, vieme sa Ti v tomto smere prispôsobiť, stačí nás dopredu informovať.

 

teoria

AUTOTRENAŽÉR

V Autoškole Sabinov si vyskúšaš jazdu vo veľkom štýle ešte predtým, než pôjdeš naostro. Pred jazdami v aute totiž absolvuješ 4h praktického výcviku na autotrenažéri. Autoškola Prešov disponuje najnovším typom trenažéra na Slovensku. Trenažér sa nachádza priamo na našej pobočke.

 

trenazer

KURZ PRVEJ POMOCI

Kurz prvej pomoci absolvuješ počas jedného dňa - priamo v priestoroch Autoškoly Sabinov. Tento kurz tvrá 8 hodín. Zdá sa Ti to veľa? Nemusíš sa báť - vďaka našej lektorke Zuzane, Ti to zbehne viac než rýchlo. Je to odborníčka z praxe, ktorá vie teóriu vysvetliť zaujímavým spôsobom. Nudiť sa rozhodne nebudeš. Viac informácií o kurze prvej pomoci nájdeš TU.

CVIČISKO

Cvičisko Autoškoly Sabinov sa nachádza pri autobusovej stanici. Tu sa budeš poctivo pripravovať na to, aby si prvú časť praktickej skúšky zvládol bez najmenšieho zaváhania. Navyše, aby si bol na skúšky pripravený čo najlepšie, budeš mať deň pred skúškami jednu bonusovú jazdu na cvičisku - úplne ZADARMO.

 

cvicisko

JAZDY

Jazdy sa začínajú z parkoviska za budovou Autoškoly Sabinov.

KOLKY

Predtým, ako pôjdeš v Autoškole Sabinov na záverečné skúšky, budeš si musieť kúpiť kolok. Zakúpiš ho len v špeciálnych kioskoch. V Sabinove sa takýto kiosk nachádza na: ODI/OD Sabinov - Námestie Slobody 85. Bližšie informácie o kolkoch, postup, ako si kolok v kiosku zakúpiť a to, na čo všetko si dať pri kúpe kolkov pozor nájdeš TU.