Dnes je pondelok 24.júna 2024, meniny má Ján

Priestory

V Prešove nás nájdeš priamo v centre mesta na Hlavnej 50. Autoškola VaV Prešov sídli v historickej budove bývalého hotela Savoy. V tejto budove prebieha teoretická výučba, výučba na autotrenažéri a kurz prvej pomoci. Moderne zariadené učebne, kávomaty, basic catering a detský kútik - to všetko si užiješ v Autoškole VaV Prešov. Čakanie na téoriu si v Autoškole VaV Prešov môžeš spríjemniť dokonca aj surfovaním na internete - v celej budove je bezplatné WiFi pripojenie. NAVYŠE: Hneď oproti Autoškole VaV Prešov sa nachádza zastávka MHD :).

Manažment

Všetky potrebné informácie týkajúce sa vodičského kurzu v Autoškole VaV Prešov Ti poskytne naša sympatická manažérka Autoškoly VaV Prešov - Lucia. Na ňu sa môžeš obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok. Lucia Ti v Autoškole VaV Prešov naplánuje všetky jazdy, bude Ťa priebežne o všetkom informovať a prihlási Ťa aj na záverečné skúšky. Luciu zastihneš na tomto telefónnom čísle: 0948 656 212.

Teória

Teóriou v Autoškole VaV Prešov Ťa budú sprevádzať naši intruktori. Poctivou, ale zároveň uvoľnenou formou Ťa pripravia na to, aby si skúšky zvládol na 1x. Inštruktori Ťa prevedú všetkými testami, naučia Ťa, ako riešiť križovatky a pripravia Ťa aj na ústnu časť praktickej skúšky z náuky o konštrukcii a údržbe vozidla, ktorá prebieha v rámci cvičiska. Výučba teórie prebieha v popoludňajších hodinách - prvé dva týždne 3x do týždňa, následne sa pokračuje vo voľnejšom tempe - 2x do týždňa. Ak pracuješ, vieme sa Ti v tomto smere prispôsobiť, stačí nás dopredu informovať.

Autotrenažér

V Autoškole VaV Prešov si vyskúšaš jazdu vo veľkom štýle ešte predtým, než pôjdeš naostro. Pred jazdami v aute totiž absolvuješ 4h praktického výcviku na autotrenažéri. Autoškola VaV Prešov disponuje najnovším typom trenažéra na Slovensku. Trenažér sa nachádza priamo na našej pobočke.

Kurz prvej pomoci

Kurz prvej pomoci absolvuješ počas jedného dňa - priamo v priestoroch Autoškoly VaV Prešov. Tento kurz tvrá 8 hodín. Zdá sa Ti to veľa? Nemusíš sa báť - vďaka našej lektorke Zuzane, Ti to zbehne viac než rýchlo. Je to odborníčka z praxe, ktorá vie teóriu vysvetliť zaujímavým spôsobom. Nudiť sa rozhodne nebudeš. Viac informácií o kurze prvej pomoci nájdeš TU.

Cvičisko

Cvičisko Autoškoly VaV Prešov sa nachádza pri Tatran Handball aréne - na Športovej ulici. Tu sa budeš poctivo pripravovať na to, aby si prvú časť praktickej skúšky zvládol bez najmenšieho zaváhania. Navyše, aby si bol na skúšky pripravený čo najlepšie, budeš mať deň pred skúškami jednu bonusovú jazdu na cvičisku - úplne ZADARMO. V areáli cvičiska absolvuješ aj praktickú údržbu vozidla.

Jazdy

Jazdy sa v rámci Autoškoly VaV Prešov začínajú pri čerpacej stanici Shell - oproti železničnej stanici.

U nás si môžeš vybrať

Autoškola VaV Prešov Ti prináša množstvo výhod - v Autoškole VaV Prešov si môžeš vybrať čas jazdy, inštruktora a dokonca aj auto, na ktorom budeš jazdiť.

Referencie

Chceš vedieť, ako sa študuje v Autoškole VaV Prešov? Referencie našich študentov hovoria za všetko.

© Autoškola VaV, všetky práva vyhradené.
Autor návrhu: HTML Codex
Distribútor: ThemeWagon