ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Dnes je pondelok 02.októbra 2023, meniny má Levoslav

Priestory

V Trebišove nás nájdeš na ulici M. R. Štefánika 3197/32 (neďaleko VÚB banky). V tejto budove prebieha teoretická výučba, výučba na autotrenažéri a kurz prvej pomoci. Moderne zariadené učebne, komfort a príjemná atmosféra - to všetko si užiješ v Autoškole VaV Trebišov. V celej budove Autoškoly VaV Trebišov je aj bezplatné WiFi pripojenie - čakanie na teóriu si tak môžeš spríjemniť surfovaním po internete. Nezabudni pritom na našu FB stránku ;).

Manažment

Všetky potrebné informácie týkajúce sa vodičského kurzu v Autoškole VaV Trebišov Ti poskytne naša sympatická, vždy usmiata a neskutočne milá manažérka Autoškoly VaV Trebišov - Ľubica. Na ňu sa môžeš obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok. Ľubica Ti v Autoškole VaV Trebišov naplánuje všetky jazdy, bude Ťa priebežne o všektom informovať a prihlási Ťa aj na záverečné skúšky. Ľubicu zastihneš na tomto telefónnom čísle: 0948 343 080.

Teória

Teóriou v Autoškole VaV Trebišov Ťa budú sprevádzať naši intruktori. Poctivou, ale zároveň uvoľnenou formou Ťa pripravia na to, aby si skúšky zvládol na 1x. Inštruktori Ťa prevedú všetkými testami, naučia Ťa, ako riešiť križovatky a pripravia Ťa aj na ústnu časť praktickej skúšky z náuky o konštrukcii a údržbe vozidla, ktorá prebieha v rámci cvičiska. Výučba teórie prebieha v popoludňajších hodinách - prvé dva týždne 3x do týždňa, následne sa pokračuje vo voľnejšom tempe - 2x do týždňa. Ak pracuješ, vieme sa Ti v tomto smere prispôsobiť, stačí nás dopredu informovať.

Autotrenažér

V Autoškole VaV Trebišov si vyskúšaš jazdu vo veľkom štýle ešte predtým, než pôjdeš naostro. Pred jazdami v aute totiž absolvuješ 6 jázd na trenažéri. Autoškola VaV Trebišov disponuje najnovším typom trenažéra na Slovensku. Trenažér sa nachádza priamo na našej pobočke.

Kurz prvej pomoci

Kurz prvej pomoci absolvuješ počas jedného dňa - priamo v priestoroch Autoškoly VaV Trebišov. Tento kurz trvá 8 hodín. Zdá sa Ti to veľa? Nemusíš sa báť - vďaka našej lektorke Zuzane, Ti to zbehne viac než rýchlo. Je to odborníčka z praxe, ktorá vie teóriu vysvetliť zaujímavým spôsobom. Nudiť sa rozhodne nebudeš. Viac informácií o kurze prvej pomoci nájdeš TU.

Cvičisko

Jazdy

Kolky

Referencie

Chceš vedieť, ako sa študuje v Autoškole VaV Trebišov? Referencie našich študentov hovoria za všetko.

U nás si môžeš vybrať

Autoškola VaV Trebišov prináša množstvo výhod - v Autoškole VaV Trebišov si môžeš vybrať čas jazdy, inštruktora a dokonca aj auto, na ktorom budeš jazdiť.

© Autoškola VaV, všetky práva vyhradené.
Autor návrhu: HTML Codex
Distribútor: ThemeWagon