Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
facebook youtube instagram tiktok
  • Facebook
  • -
  • YouTube
  • -
  • Instagram
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

MI/TV: 0948 343 080 | 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak English
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

MI/TV: 0948 343 080

Termíny najbližších kurzov
A, A1, A2, AM, B, B96, C, CE, D, DE, T, KKV, VZV

Prešov
Košice
Sabinov
Prešov
Košice
Košice

Autoškola VaV Košice

PRIESTORY

V Košiciach nás nájdeš v Hoteli Centrum Južná trieda 2/A - 3. poschodie. V tejto budove prebieha teoretická výučba, výučba na autotrenažéri a kurz prvej pomoci. Moderne zariadené učebne, kávomaty, basic catering, detský kútik - to všetko si užiješ v Autoškole Košice. K dispozícii je aj Free WiFi pripojenie - čakanie na teóriu si tak môžeš spríjemniť surfovaním po internete. Nezabudni pritom na našu FB stránku ;).

 

 

priestory ke

 

 

 

MANAŽMENT

Všetky potrebné informácie týkajúce sa vodičského kurzu v Autoškole Košice Ti poskytne manažérka Autoškoly Košice - Jarka. Na ňu sa môžeš obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok. Jarka Ti v Autoškole Košice naplánuje všetky jazdy, bude Ťa priebežne o všetkom informovať a prihlási Ťa aj na záverečné skúšky. Jarku zastihneš na tomto telefónnom čísle: 0948 329 955.

 

pobočičkajarka

 

TEÓRIA

Teóriou v Autoškole Košice Ťa bude sprevádzať jeden z inštruktorov Autoškoly Košice - Slavomír. Poctivou, ale zároveň uvoľnenou formou Ťa pripraví na to, aby si skúšky zvládol na 1x. Slavomír Ťa prevedie všetkými testami, naučí Ťa, ako riešiť križovatky a pripraví Ťa aj na ústnu časť praktickej skúšky z náuky o konštrukcii a údržbe vozidla, ktorá prebieha v rámci cvičiska. Výučba teórie prebieha v popoludňajších hodinách - prvé dva týždne 3x do týždňa, následne sa pokračuje vo voľnejšom tempe - 2x do týždňa. Ak pracuješ, vieme sa Ti v tomto smere prispôsobiť, stačí nás dopredu informovať.  

 

teoria ke

 

AUTOTRENAŽÉR

V Autoškole Košice si jazdu vyskúšaš vo veľkom štýle ešte predtým, než pôjdeš na ostro. Pred jazdami v aute totiž absolvuješ 6 jázd na trenažéri. Autoškola Košice disponuje najnovším typom trenažéra na Slovensku. Trenažér sa nachádza priamo na našej pobočke.

 

pobočičkatrenažérke 

 

KURZ PRVEJ POMOCI

Kurz prvej pomoci absolvuješ počas jedného dňa - priamo v priestoroch Autoškoly Košice. Tento kurz tvrá 8 hodín. Zdá sa Ti to veľa? Nemusíš sa báť - vďaka našej lektorke Zuzane, Ti to zbehne viac než rýchlo. Je to odborníčka z praxe, ktorá vie teóriu vysvetliť zaujímavým spôsobom. Nudiť sa rozhodne nebudeš. Viac informácií o kurze prvej pomoci nájdeš TU.

 

kpp ke

 

CVIČISKO

Cvičisko Autoškoly Košice sa nachádza pri OC CASSOVIA. Tu sa budeš poctivo pripravovať na to, aby si prvú časť praktickej skúšky zvládol bez najmenšieho zaváhania. Navyše, aby si bol na skúšky pripravený čo najlepšie, budeš mať deň pred skúškami jednu bonusovú jazdu na cvičisku - úplne ZADARMO.

 

pobočičkacvičisko

 

JAZDY 

Jazdy sa začínajú z parkoviska pred budovou Autoškoly Košice. Nie je to však pravidlom - ak sa s inštruktorom dopredu dohodneš, môžu sa jazdy začínať aj priamo od Tvojho domu, školy, či práce - študentom sa vždy snažíme vyjsť v ústrety.

 

KOLKY

Predtým, ako pôjdeš v Autoškole Košice na záverečné skúšky, budeš si musieť kúpiť kolok. Zakúpiš ho len v špeciálnych kioskoch. V Košiciach sa takéto kiosky nachádzajú na: ODI/OD Košice okolie - Trieda SNP 35 a ODI/OD Košice - Komenského 52. Bližšie informácie o kolkoch, postup, ako si kolok v kiosku zakúpiť a to, na čo všetko si dať pri kúpe kolkov pozor nájdeš TU.

 

 

REFERENCIE ŠTUDENTOV

Chceš vedieť, ako sa študuje v Autoškole Košice? Referencie našich študentov hovoria za všetko.

Toto je len malá ukážka, ak si chceš prezrieť všetky referencie, klikni TU.

 

referencie

referencie

 

V AUTOŠKOLE KOŠICE SI MÔŽEŠ VYBRAŤ

Autoškola Košice Ti prináša množstvo výhod - v Autoškole Košice si môžeš vybrať čas jazdy, inštruktora a dokonca aj auto, na ktorom budeš jazdiť.

 

auta

 

vyhraj vodicak iba vo vav 

prihlaste sa tu autoskola copy