Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
facebook youtube instagram tiktok
  • Facebook
  • -
  • YouTube
  • -
  • Instagram
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

MI/TV: 0948 343 080 | 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak English
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

MI/TV: 0948 343 080

Termíny najbližších kurzov
A, A1, A2, AM, B, B96, C, CE, D, DE, T, KKV, VZV

Prešov
Košice
Sabinov
Prešov
Košice
Košice

Autoškola VaV Sabinov

PRIESTORY

V Sabinove nás nájdeš priamo v centre mesta na Námestí slobody 27 (budova reštaurácie Grand). V tejto budove prebieha teoretická výučba a kurz prvej pomoci. Moderne zariadené učebne, komfort a príjemná atmosféra - to všetko si užiješ v Autoškole Sabinov. V celej budove Autoškoly Sabinov je aj Free WiFi pripojenie.

 

 

priestory ke

 

 

 

MANAŽMENT

Všetky potrebné informácie týkajúce sa vodičského kurzu v Autoškole Sabinov Ti poskytne manažérka Autoškoly Sabinov - Alenka. Na ňu sa môžeš obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok. Alenka Ti v Autoškole Sabinov naplánuje všetky jazdy, bude Ťa priebežne o všektom informovať a prihlási Ťa aj na záverečné skúšky. Alenku zastihneš na tomto telefónnom čísle: 0948 278 805.

 

pobočičkajarka

 

TEÓRIA

Teóriou v Autoškole Sabinov Ťa bude sprevádzať vedúci Autoškoly Sabinov - Dušan. Poctivou, ale zároveň uvoľnenou formou Ťa pripraví na to, aby si skúšky zvládol na 1x. Dušan Ťa prevedie všetkými testami, naučí Ťa, ako riešiť križovatky a pripraví Ťa aj na ústnu časť praktickej skúšky z náuky o konštrukcii a údržbe vozidla, ktorá prebieha v rámci cvičiska. Výučba teórie prebieha v popoludňajších hodinách - prvé dva týždne 3x do týždňa, následne sa pokračuje vo voľnejšom tempe - 2x do týždňa. Ak pracuješ, vieme sa Ti v tomto smere prispôsobiť, stačí nás dopredu informovať.

 

teoria ke

 

AUTOTRENAŽÉR

V Autoškole Sabinov si vyskúšaš jazdu vo veľkom štýle ešte predtým, než pôjdeš naostro. Pred jazdami v aute totiž absolvuješ 6 jázd na trenažéri. Autoškola Prešov disponuje najnovším typom trenažéra na Slovensku. Trenažér sa nachádza priamo na našej pobočke.

 

pobočičkatrenažérke 

 

KURZ PRVEJ POMOCI

Kurz prvej pomoci absolvuješ počas jedného dňa - priamo v priestoroch Autoškoly Sabinov. Tento kurz tvrá 8 hodín. Zdá sa Ti to veľa? Nemusíš sa báť - vďaka našej lektorke Zuzane, Ti to zbehne viac než rýchlo. Je to odborníčka z praxe, ktorá vie teóriu vysvetliť zaujímavým spôsobom. Nudiť sa rozhodne nebudeš. Viac informácií o kurze prvej pomoci nájdeš TU.

 

CVIČISKO

Cvičisko Autoškoly Sabinov sa nachádza pri autobusovej stanici. Tu sa budeš poctivo pripravovať na to, aby si prvú časť praktickej skúšky zvládol bez najmenšieho zaváhania. Navyše, aby si bol na skúšky pripravený čo najlepšie, budeš mať deň pred skúškami jednu bonusovú jazdu na cvičisku - úplne ZADARMO.

 

pobočičkacvičisko

 

JAZDY 

Jazdy sa začínajú z parkoviska za budovou Autoškoly Sabinov. Nie je to však pravidlom - ak sa s inštruktorom dopredu dohodneš, môžu sa jazdy začínať aj priamo od Tvojho domu, školy, či práce - študentom sa vždy snažíme vyjsť v ústrety.

 

KOLKY

Predtým, ako pôjdeš v Autoškole Sabinov na záverečné skúšky, budeš si musieť kúpiť kolok. Zakúpiš ho len v špeciálnych kioskoch. V Sabinove sa takýto kiosk nachádza na: ODI/OD Sabinov - Námestie Slobody 85. Bližšie informácie o kolkoch, postup, ako si kolok v kiosku zakúpiť a to, na čo všetko si dať pri kúpe kolkov pozor nájdeš TU.

 

REFERENCIE ŠTUDENTOV

Chceš vedieť, ako sa študuje v Autoškole Sabinov? Referencie našich študentov hovoria za všetko.

 

referencie

 

V AUTOŠKOLE SABINOV SI MÔŽEŠ VYBRAŤ

Autoškola Sabinov Ti prináša množstvo skvelých výhod - V Autoškole Sabinov si môžeš vybrať čas jazdy, inštruktora a dokonca aj auto, na ktorom budeš jazdiť.

 

auta

 

vyhraj vodicak iba vo vav 

prihlaste sa tu autoskola copy