den otvorenych dveri zatvoriť
facebook youtube instagram blogger pinterest twitter google plus
 • Facebook
 • -
 • YouTube
 • -
 • Instagram
 • -
 • Blogger
 • -
 • Pinterest
 • -
 • Twitter
 • -
 • Google Plus
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak English
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak
Predbežné termíny kurzov
Dec
20
Jan
10
Jan
16

Naši inštruktori

Máš strach z toho, že ti nesadne inštruktor? U nás sám rozhodneš o tom, s kým budeš jazdiť. Vyber si toho svojho:

 

 

Bc. Radovan Vaňo

Radovan sa študentom venuje pri jazde na autotrenažéri a na teórii. Doma mu chvíle spríjemňuje Border kólia Rony. Vo voľnom čase si rád vyjde na ryby.

 

img img

 

Milan Štefanov

Je jedným z najobľúbenejších inštruktorov a v Autoškole VaV je spomedzi všetkých inštruktorov najdlhšie.

 

img img

 

Peter Fialka

Obľúbeným kvetom Petra Fialku sú prekvapivo ruže. Vo voľnom čase sa venuje napríklad aj svojim domácim maznáčikom.

 

img img

 

Bc. Viera Anderková

Je nie len skvelou šoférkou, ale predovšetkým vášnivou turistkou. V Autoškole VaV je najmladšou inštruktorkou.

 

img img

 

Jaroslav Kořínek

Jaroslav zje všetko, čo je dobré. V Autoškole VaV zažil už mnoho vtipných momentov, avšak mnoho z nich by sa vraj nedalo publikovať. Veľa zábavy si však užil počas jázd s jedným Chorvátom. V chorvátčine totiž “pravo” znamená “rovno” - čo so sebou prinášalo mnoho vtipných nedorozumení.

 

img img

 

Bc. Slavomír Šimko

Slavomír Ťa bude počas jazdy pozorne sledovať svojími hnedými očami. Na otázku, či zažil počas jázd nejakú vtipnú príhodu odpovedal so smiechom: “Žiadnu. Všetko beriem vážne a seriózne.” ;)

 

img img

 

Ing. Dušan Lukačko

Rád pozerá akčné, dobrodružné a historické filmy. Aj mimo autoškoly jazdí predpisovo a maximálna rýchlosť, ktorú dosiahol bola 130 km/hod. - samozrejme, na diaľnici.

 

img img

 

Martin Merkovský

S Martinom sa pri jazdách budeš cítiť ako skutočný prominent - kedysi bol totiž šoférom jedného nemenovaného ministra. Nemusíš sa však báť, rozhodne nepochytil žiadne hviezdne maniere - ako každý smrteľník miluje pizzu,autá a svoju rodinu. Študentom radí, aby v aute zachovali predovšetkým pokoj.

 

img img

 

Ing. Jaroslav Výboštek

Ak si nadšencom histórie, s Jaroslavom si budeš mať v aute určite čo povedať. Okrem dejín sa zaujíma i o politiku a často browsuje po Wikipédii. Vo voľnom čase si rád vychutná dobré jedlo či dobrý film - v rebríčku najobľúbenejších nechýba Statočné srdce či Vykúpenie z väznice Shawshank :).

 

img img

 

Konštantín Deliman

Kedysi pilotoval bezmotorové lietadlá a venoval sa vzpieraniu. Je veľkým fanúšikom áut a motorizmu - túto svoju vášeň preniesol aj do pracovnej sféry - ako inštruktor pracuje už takmer 35 rokov.

 

img img

 

Radoslav Ďurišin

Radoslav, sympaťák so zelenými očami, pracoval v minulosti ako colník. V jedle nie je prieberčivý a ako sám hovorí, je to aj vidieť :D. Doma chová rôzne zvieratá. Relaxuje na prechádzkach spolu so svojím psom Buddym - zlatým retrieverom /podobnosť s filmom Môj pes Buddy tu nie je náhodná ;)

 

img img

 

Mgr. Milan Jusko

Milan nie je žiaden domased, je totiž zástancom aktívneho životného štýlu. Taktiež nepodporuje mainstreamové filmy či seriály. Ak si viac alternatívne naladený, tak práve Milan je pre teba tou správnou voľbou!

 

img img

 

Bc. Marko Mišenko

Marko zje všetko, čo nezje jeho, takže ak si gurmán, budete si mať čo povedať. Dobré jedlo vyvažuje láskou k športu a ak si milovník ľudovej hudby, taktiež trafíš na správnu nôtu - Marko si rád zahrá na harmonike. Tak nech Vám to spolu ladí :)

 

img img

 

Bc. Rastislav Lipták

Ak si nájde voľný čas, trávi ho so svojimi 5-ročnými dvojčatami, prípadne sa naháňa za loptičkou na tenisovom kurte. Navyše nám prezradil, že neholduje iba športom, ale vyniká aj v kuchyni.

 

img img

 

Radoslav Paľuch

Športu zdar a turistike zvlášť. Hlása inštruktor Rado, ktorého vášňou je, ako inak, aktívna turistika. Ak si športovo naladený aj ty, niet pochýb, že si "sadnete".

 

img img