Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
facebook youtube instagram tiktok
  • Facebook
  • -
  • YouTube
  • -
  • Instagram
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

MI/TV: 0948 343 080 | 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak English
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

MI/TV: 0948 343 080

Termíny najbližších kurzov
A, A1, A2, AM, B, B96, C, CE, D, DE, T, KKV, VZV

Prešov
Košice
Sabinov
Prešov
Košice
Košice

Naši inštruktori

 

 

Máš strach z toho, že ti nesadne inštruktor? U nás sám rozhodneš o tom, s kým budeš jazdiť. Vyber si toho svojho:

 

Ing. Jaroslav Výboštek, PhD. (Prešov)

Ak si nadšencom histórie, s Jaroslavom si budeš mať v aute určite čo povedať. Okrem dejín sa zaujíma i o politiku a často browsuje po Wikipédii. Vo voľnom čase si rád vychutná dobré jedlo či dobrý film - v rebríčku najobľúbenejších nechýba Statočné srdce či Vykúpenie z väznice Shawshank :).

 

img img

 

Mgr. Monika Výbošteková (Prešov)

Nika je naša inštruktorka, pri ktorej sa budete cítiť úplne super a v pohode. Je priateľská a má obrovské pochopenie pre začiatočníkov. Ako bývalá učiteľka rada vysvetľuje a ešte radšej chváli :) Je vyznávačka zdravého životného štýlu, má rada hudbu, rada športuje: cyklistika, plávanie, turistika, lyžovanie, fitko, ... Obľúbené filmy: Pearl Harbor, Denník Bridget Jonesovej; obľúbené hudobné skupiny: Desmod, Hex; obľúbené jedlo: raňajkové müsli s bobuľovitým ovocím, grilovaný losos, fit zemiakový šalát ;-) V našej autoškole ju budete najčastejšie stretávať pri jazde na trenažéri, ale aj na individuálnych teóriách a pri jazde na osobnom aute.

 

img img

 

Samuel Ivanič (Prešov a Michalovce)

Samuel získal vzťah k autám už od "malého chlapca z dediny". Traktor, motorka či auto - pre Sama brnkačka. Aktuálne študuje na vysokej škole, k jeho záľubám patrí cestovanie, varenie, jazdenie na motorke a mimo toho sa bude venovať vám - VaVkáčom, hlavne v Prešove a Michalovciach.

 

img img

 

Róbert Mamčak (všetky mestá)

Rozvážny, empatický, pri najazdených cca 2 000 000 km si o sebe môže určite hovoriť že je Viking Európskych ciest. Jeho záľubou sú rétorika a vozidlá všetkých skupín. Určite na chvíle strávené pod jeho dozorom v dobrom nezabudnete. A perlička... Robko sa stará o to, aby vozový park v ktorom sa vozíte bol vždy v poriadku.

 

img img

 

Ivan Kuchár (Prešov)

IVAN ako správny chlap má rád autá, jazdí už od svojich 17-tich. Jeho obľúbená značka je Audi S5. S každým sa snaží vychádzať priateľsky a rád spoznáva nových ľudí :) Dochvíľnosť a trpezlivosť sú vlastnosti, ktoré ho vystihujú. Je zástancom zdravého životného štýlu. Jeho každodenným zvykom je cvičenie s vlastnou váhou :) (kalistenika, acroyoga). Voľný čas najradšej trávi pri športe (futbal, tenis, posilovanie), rád číta a cestuje, s čím je spojené poznávanie nových miest. Medzi jeho obľúbené seriály patrí Dva a pol chlapa, Teória veľkého tresku a občas si pozrie aj marvelovku. Počúva všetko počúvateľné :) ale preferuje ruské a španielske pesničky. Jeho obľúbené farby sú modrá, zelená a čierna. Má rád sviečkovú a sushi.

 

img img

 

Peter Fialka (Prešov)

 

img img

 

Milan Štefanov (Prešov)

Je jedným z najobľúbenejších inštruktorov a v Autoškole VaV je spomedzi všetkých inštruktorov najdlhšie.

 

img img

 

PaedDr. Mgr. Ondrej Fečo, PhD. (Prešov)

Ondrej je veľmi príjemný, priateľský a pokojný, za volantom sa s ním budete cítiť bezpečne. Má rád svet motorizmu a automobilov. Fyziku má v malíčku, vyučuje ju aj na gymnáziu. Malé doučko fyziky počas jazdy nie je problém :)

 

img img

 

Mgr. František Čech (Prešov)

Tento sympaťák sa teší na jazdy s vami po prešovských cestách. Medzi jeho záujmy patrí práca a rodinka. Hovorí plynule po slovensky, aj keď je Čech :)

 

img img

 

Michal Zborovjan (Prešov)

S Michalom si môžete plánovať jazdy na všetky skupiny (okrem autobusu). S týmto sympaťákom sa budete vo vozidle cítiť nielen príjemne, ale hlavne bezpečne - ako bývalý šikovný servisák pozná mašinku do poslednej skrutky, ako kamionista zdolal x-kilometrov. Má rád rýchle mašinky s vetrom vo vlasoch, dobrú muzičku a šport.

 

img img

 

Stanislav Kovalančík (Prešov)

S týmto takmer 2-metrovým pohoďákom sa budete stretávať v našej autoškole pri jazdách na ktorejkoľvek skupine od motorky až po autobus. Má rád kone ? a nielen pod kapotou. ? Vo voľnom čase miluje cestovanie - vlakom už precestoval takmer celú Európu. Miluje hudbu a rád ju nahlas počúva - určite by to potvrdili aj jeho susedia ?.

 

img img

 

Martin Petruš (Prešov)

Náš inštruktor Martin je milý a priateľský. Má rád nové výzvy a rôzne situácie rieši chladnou hlavou. Medzi jeho záľuby patrí turistika (krátke túry), autá a ebike. Jeho silnými stránkami sú zodpovednosť a flexibilita. Popri autoškole sa a venuje aj kurzom VZV a rád rieši problematiku BOZP ?.

 

img img

 

Mgr. Dávid Tomko-Králo, PhD. (Prešov)

Náš inštruktor Dávid je veľký kľuďas, len tak ho niečo nerozhádže (skúsime?). Veľmi rád má autá, rally a všetko okolo nich. Jeho obľúbená značka je Citroen. V minulosti sa venoval aj ochrane prírody a štúdiu vysokohorských plies v našich Tatrách. Takže rád sa s Vami o tom porozpráva, keď bude príležitosť. Má rád svoju rodinku, hory, turistiku a fotografovanie.

 

img img

 

Juraj Petrík (Prešov)

 

img img

 

Dušan Matta (Prešov)

 

img img

 

Mgr. Daniel Lanščák (Prešov a Sabinov)

Usmievavý pohoďák, flegmatik, ktorého len tak niečo nerozhádže - ale zas, nemusíte pokúšať ?. Vyzbrojený trpezlivosťou už od čias dlhoročného "učiteľovania" na špeciálnej škole. Je držiteľom zlatej Jánskeho plakety za darovanie krvi, má za sebou cez 70 odberov a všetkých skupín VO (okrem motorky - tú si aktuálne robí vo VaVke:) Rád hrá volejbal, šípky, stolný tenis, vybrnkáva na gitarke a basgitarke. Má všeobecne rád hudbu, od ľudoviek až po metal, s výnimkou rap-u. Medzi jeho záľuby patria aj kolieskové korčule (môžno ste už na neho natrafili na našej prešovskej cyklotraske) a fotografovanie - kľudne ho popýtajte a rád vás "cvakne" za volantom a zveční pamiatku na vaše prvé vodičské skúsenosti. Rovnako rád si pošmakuje na kotlíkovom guľáši ?.

 

img img

 

Bc. Ladislav Baňačkai (Košice)

Nie je len inštruktor ale aj tréner a zástanca zdravého športového životného štýlu svoj voľný čas trávi so svojou rodinou.

 

img img

 

Mgr. Vladimír Palkovič (Košice)

Vlado ma túto prácu v krvi nakoľko jeho otec bol tiež inštruktor. Vo voľnom čase najradšej odychuje a venuje sa svojmu kocúrovi a má rád autobusy.

 

img img

 

Jaroslav Majkrák (Košice)

Tak s týmto pohodovým sympaťákom rýchlo nájdete spoločnu reč a zabudnete na stres. Svoj voľný čas venuje motorke.

 

img img

 

Marián Jokeľ (Košice)

Najdôležitejšia zo všetkého je rodina, no aj tú rodinu musí niekto odviesť. Okrem rodiny a svojej práce miluje hubárčenie.

 

img img

 

Konštantín Deliman (Košice)

Kedysi pilotoval bezmotorové lietadlá a venoval sa vzpieraniu. Je veľkým fanúšikom áut a motorizmu - túto svoju vášeň preniesol aj do pracovnej sféry - ako inštruktor pracuje už takmer 35 rokov.

 

img img

 

Ing. Iveta Džopková (Košice)

Je skúsená inštruktorka. Vo voľnom čase si rada zveľaďuje záhradu, pričom jej pomáhajú štvornohí miláčikovia. Počas dlhodobej práce inštruktorky si zaspomína na rôzne kuriozity počas výcviku. Pritom sama sa najlepšie cíti za volantom.

 

img img

 

Výrok: Najskôr sa nauč jazdiť pomaly a rozmýšlať - rýchlosť potom príde sama

Mgr. Martin Babjak (Košice)

 

img img

 

Mgr. Martin Vysocký, PhD. (Košice)

 

img img

 

Ing. Igor Grega (Košice)

 

img img

 

Katarína Hojstričová (Košice)

 

img img

 

Jaroslav Kořínek (Sabinov)

 

img img

 

Bc. Marko Mišenko (Sabinov)

Marko zje všetko, čo nezje jeho, takže ak si gurmán, budete si mať čo povedať. Dobré jedlo vyvažuje láskou k športu a ak si milovník ľudovej hudby, taktiež trafíš na správnu nôtu - Marko si rád zahrá na harmonike. Tak nech Vám to spolu ladí :)

 

img img

 

Imrich Švorc (Sabinov)

 

img img

 

Štefan Šoóš (Michalovce)

 

img img

 

Peter Tkáčik (Michalovce)

 

img img

 

Denisa Bačová (Michalovce)

 

img img

 

Mária Gombitová (Michalovce)

 

img img