facebook youtube instagram
  • Facebook
  • -
  • YouTube
  • -
  • Instagram
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak English
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak

Termíny najbližších kurzov
A, A1, A2, AM, B, B96, C, CE, D, DE, T, KKV, VZV

Prešov Najbližšie termíny kurzov pre mesto Prešov
Košice Najbližšie termíny kurzov pre mesto Košice
Sabinov Najbližšie termíny kurzov pre mesto Sabinov

Naši inštruktori

 

 

Máš strach z toho, že ti nesadne inštruktor? U nás sám rozhodneš o tom, s kým budeš jazdiť. Vyber si toho svojho:

 

Ing. Jaroslav Výboštek, PhD (Prešov)

Ak si nadšencom histórie, s Jaroslavom si budeš mať v aute určite čo povedať. Okrem dejín sa zaujíma i o politiku a často browsuje po Wikipédii. Vo voľnom čase si rád vychutná dobré jedlo či dobrý film - v rebríčku najobľúbenejších nechýba Statočné srdce či Vykúpenie z väznice Shawshank :).

 

img img

 

Mgr. Monika Výbošteková (Prešov)

Nika je naša inštruktorka, pri ktorej sa budete cítiť úplne super a v pohode. Je priateľská a má obrovské pochopenie pre začiatočníkov. Ako bývalá učiteľka rada vysvetľuje a ešte radšej chváli :) Je vyznávačka zdravého životného štýlu, má rada hudbu, rada športuje: cyklistika, plávanie, turistika, lyžovanie, fitko, ... Obľúbené filmy: Pearl Harbor, Denník Bridget Jonesovej; obľúbené hudobné skupiny: Desmod, Hex; obľúbené jedlo: raňajkové müsli s bobuľovitým ovocím, grilovaný losos, fit zemiakový šalát ;-) V našej autoškole ju budete najčastejšie stretávať pri jazde na trenažéri, ale aj na individuálnych teóriách a pri jazde na osobnom aute.

 

img img

 

Ivan Kuchár (Prešov)

IVAN ako správny chlap má rád autá, jazdí už od svojich 17-tich. Jeho obľúbená značka je Audi S5. S každým sa snaží vychádzať priateľsky a rád spoznáva nových ľudí :) Dochvíľnosť a trpezlivosť sú vlastnosti, ktoré ho vystihujú. Je zástancom zdravého životného štýlu. Jeho každodenným zvykom je cvičenie s vlastnou váhou :) (kalistenika, acroyoga). Voľný čas najradšej trávi pri športe (futbal, tenis, posilovanie), rád číta a cestuje, s čím je spojené poznávanie nových miest. Medzi jeho obľúbené seriály patrí Dva a pol chlapa, Teória veľkého tresku a občas si pozrie aj marvelovku. Počúva všetko počúvateľné :) ale preferuje ruské a španielske pesničky. Jeho obľúbené farby sú modrá, zelená a čierna. Má rád sviečkovú a sushi.

 

img img

 

Milan Štefanov (Prešov)

Je jedným z najobľúbenejších inštruktorov a v Autoškole VaV je spomedzi všetkých inštruktorov najdlhšie.

 

img img

 

PaedDr. Mgr. Ondrej Fečo, PhD. (Prešov)

Ondrej je veľmi príjemný, priateľský a pokojný, za volantom sa s ním budete cítiť bezpečne. Má rád svet motorizmu a automobilov. Fyziku má v malíčku, vyučuje ju aj na gymnáziu. Malé doučko fyziky počas jazdy nie je problém :)

 

img img

 

Mgr. František Čech (Prešov)

Tento sympaťák sa teší na jazdy s vami po prešovských cestách. Medzi jeho záujmy patrí práca a rodinka. Hovorí plynule po slovensky, aj keď je Čech :)

 

img img

 

Michal Zborovjan (Prešov)

S Michalom si môžete plánovať jazdy na všetky skupiny (okrem autobusu). S týmto sympaťákom sa budete vo vozidle cítiť nielen príjemne, ale hlavne bezpečne - ako bývalý šikovný servisák pozná mašinku do poslednej skrutky, ako kamionista zdolal x-kilometrov. Má rád rýchle mašinky s vetrom vo vlasoch, dobrú muzičku a šport.

 

img img

 

Kamil Majirský (Prešov)

S týmto sympaťákom sa nielenže zdokonalíte na jazdách, ale môžete si s ním i „pospíkovať “, nakoľko žil dlhšie v zahraničí a súčasne využíva angličtinu aj v práci. I keď voľného času veľa neostáva, rád prevetrá svoju motorku a venuje sa športu, čo na ňom aj vidno.

 

img img

 

Stanislav Kovalančík (Prešov)

S týmto takmer 2-metrovým pohoďákom sa budete stretávať v našej autoškole pri jazdách na ktorejkoľvek skupine od motorky až po autobus. Má rád kone ? a nielen pod kapotou. ? Vo voľnom čase miluje cestovanie - vlakom už precestoval takmer celú Európu. Miluje hudbu a rád ju nahlas počúva - určite by to potvrdili aj jeho susedia ?.

 

img img

 

Daniel Lanščák (Prešov a Sabinov)

Usmievavý pohoďák, flegmatik, ktorého len tak niečo nerozhádže - ale zas, nemusíte pokúšať ?. Vyzbrojený trpezlivosťou už od čias dlhoročného "učiteľovania" na špeciálnej škole. Je držiteľom zlatej Jánskeho plakety za darovanie krvi, má za sebou cez 70 odberov a všetkých skupín VO (okrem motorky - tú si aktuálne robí vo VaVke:) Rád hrá volejbal, šípky, stolný tenis, vybrnkáva na gitarke a basgitarke. Má všeobecne rád hudbu, od ľudoviek až po metal, s výnimkou rap-u. Medzi jeho záľuby patria aj kolieskové korčule (môžno ste už na neho natrafili na našej prešovskej cyklotraske) a fotografovanie - kľudne ho popýtajte a rád vás "cvakne" za volantom a zveční pamiatku na vaše prvé vodičské skúsenosti. Rovnako rád si pošmakuje na kotlíkovom guľáši ?.

 

img img

 

Mgr. Patrik Pčolinský (Košice)

Rád trávi čas so svojou rodinou.

Hudba je hneď druhá v poradí, na ktorú nedá dopustiť - veď hrať na bubny vo vlastnej kapele, to už hej :P

A samozrejme ako správny chlap má rád autá.

 

img img

 

Marián Jokeľ (Košice)

Najdôležitejšia zo všetkého je rodina, no aj tú rodinu musí niekto odviesť. Okrem rodiny a svojej práce miluje hubárčenie.

 

img img

 

Konštantín Deliman (Košice)

Kedysi pilotoval bezmotorové lietadlá a venoval sa vzpieraniu. Je veľkým fanúšikom áut a motorizmu - túto svoju vášeň preniesol aj do pracovnej sféry - ako inštruktor pracuje už takmer 35 rokov.

 

img img

 

Ing. Iveta Džopková (Košice)

Je skúsená inštruktorka. Vo voľnom čase si rada zveľaďuje záhradu, pričom jej pomáhajú štvornohí miláčikovia. Počas dlhodobej práce inštruktorky si zaspomína na rôzne kuriozity počas výcviku. Pritom sama sa najlepšie cíti za volantom.

 

img img

 

Výrok: Najskôr sa nauč jazdiť pomaly a rozmýšlať - rýchlosť potom príde sama

Matúš Rendeš (Košice)

Práca inštruktora bola jeho detským snom, preto to neberie ako prácu, ale ako poslanie. Jeho práca je zároveň jeho hobby. Ako inštruktor sa snaží dávať ľudom chuť do jazdenia. A okrem žiakov sa vo voľnom čase venuje poľovaniu.

 

img img

 

Jaroslav Kořínek (Sabinov)

 

img img

 

Bc. Marko Mišenko (Sabinov)

Marko zje všetko, čo nezje jeho, takže ak si gurmán, budete si mať čo povedať. Dobré jedlo vyvažuje láskou k športu a ak si milovník ľudovej hudby, taktiež trafíš na správnu nôtu - Marko si rád zahrá na harmonike. Tak nech Vám to spolu ladí :)

 

img img