Dnes je pondelok 24.júna 2024, meniny má Ján

Popis

Chceš si previezť motorku na dovolenku? ;-) Ak si držiteľom skupiny B vo VaV žiadny problém! Stačí ak absolvuješ výcvik na vozík.

V rámci vodičského oprávnenia môžeš riadiť motorové vozidlo, ku ktorého riadeniu postačuje skupina vodičského oprávnenia skupiny B, pričom však k nemu môžeš pripojiť príves s maximálnou prípustnou hmotnosťou presahujúcou 750 kg, kde maximálna prípustná hmotnosť tejto súpravy presahuje 3 500 kg, ale nepresahuje 4 250 kg. Prípojné vozidlo nesmie byť ťažšie ako vozidlo vlečné.

Teória

Absolvuješ 11 vyučovacích hodín priamo v našich priestoroch. U nás Ťa čakajú pekné moderné priestory so špičkovým vybavením.

Naši super inštruktori ťa poctivou, ale zároveň uvoľnenou a zábavnou formou naučia všetko potrebné na to, aby si skúšky zvládol na 1x.

Testovať sa budeš už počas výučby z najnovších verzii testov.

PRACUJEŠ? Aj v tomto smere sa Ti vieme prispôsobiť, stačí nás dopredu informovať.

Praktická údržba

V rámci poslednej teórie absolvuješ praktickú údržbu. Naučíš sa vymeniť koleso, doplniť chladiacu kvapalinu či kvapalinu do ostrekovačov. Ako si skontrolovať funkčnosť svetiel, riadenia, bŕzd či výstražného zariadenia ? Aj týmto všetkým si prejdeš v rámci praktickej údržby.

Prvá pomoc

Kurz prvej pomoci absolvuješ v priebehu jedného dňa.

Nemusíš nikam chodiť. Kurz prebieha priamo v priestoroch Autoškoly VaV.

Ide o jednodňový 8 hodinový kurz, kde sa naučíš, ako konať v prípade, že ťa po ceste do práce či na dovolenku stretne nepredvídateľná nehoda.

Po absolvovaní kurzu dostaneš certifikát, ktorý Ti platí 2 roky. A navyše u nás ho máš úplne ZADARMO.

Jazdy

Počas kurzu Ťa čaká 6 vyučovacích hodín jázd priamo v premávke, pričom hneď na prvej jazde sa oboznámite s vozidlom.

Záver kurzu

Po absolvovaní kurzu Ti vydáme osvedčenie, na základe ktorého bude vykonaný záznam do vodičského oprávnenia.

Pri tomto type kurzu sa skúška nevykonáva.

Po ukončení kurzu je potrebné odovzdať kolok v hodnote 14€.

Vyhláška

Do skupiny motorových vozidiel BE(B96) patria jazdné súpravy pozostávajúce z ťažného vozidla skupiny B a prípojného vozidla, ktorého najväčšia prípustná celková hmotnosť nepresahuje 3 500 kg.

B96 - Vozidlá skupiny B doplnené prívesom s maximálnou prípustnou hmotnosťou presahujúcou 750 kg, kde maximálna prípustná hmotnosť tejto súpravy presahuje 3 500 kg, ale nepresahuje 4 250 kg.

Žiadateľovi o udelenie vodičského oprávnenia na vedenie motorových vozidiel skupiny BE(B96) možno udeliť vodičské oprávnenie skupiny BE(B96), len ak už je držiteľom vodičského oprávnenia skupiny B. Vodičské oprávnenie skupiny BE(B96) oprávňuje viesť motorové vozidlá skupiny BE(B96).

A kde nás nájdete?

Adresa: Námestie slobody 27, 083 01 Sabinov
GPS: 49.1032809, 21.0941422

© Autoškola VaV, všetky práva vyhradené.
Autor návrhu: HTML Codex
Distribútor: ThemeWagon