Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
facebook youtube instagram tiktok
  • Facebook
  • -
  • YouTube
  • -
  • Instagram
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

MI/TV: 0948 343 080 | 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak English
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

MI/TV: 0948 343 080

Termíny najbližších kurzov
A, A1, A2, AM, B, B96, C, CE, D, DE, T, KKV, VZV

Prešov
Košice
Sabinov
Prešov
Košice
Košice

My ťa na cesty pripravíme poctivo

KVALITA - to je to, čo Ti v Autoškole VaV môžeme zaručiť! Počnúc prvotriednou výučbou, cez špičkový vozový park až po férový prístup. Príď k nám a dostaneš to, čo nikde inde.

 

 

JAZDY 2-6x DO TÝŽDŇA

 

Bojíš sa, že si neodjazdíš toľko, koľko by si mal? U nás sa toho báť nemusíš. My jazdy nekrátime! Ako jedna z mála autoškôl sme sa zapojili do projektu FÉR AUTOŠKOLA. Máme GPS čipy, ktoré zaznamenajú všetky Tvoje jazdy. Spolu si odjazdíš 6 hodín na trenažéri a 31 hodín v aute. Dokonca ti dáme aj BONUSOVÚ JAZDU NA CVIČISKU DEŇ PRED SKÚŠKOU - ÚPLNE ZADARMO.

 

 

GARANCIA VÝCVIKU V PLNOM ROZSAHU

 

Ide Ti o to, aby si z autoškoly odišiel nielen s papierom, ale predovšetkým so skúsenosťami? Autoškola VaV Ti garantuje prvotriednu výučbu a špičkový praktický výcvik.
img

 

PRVOTRIEDNA VÝUČBA

 

Teoretická časť kurzu prebieha priamo v našich priestoroch v popoludňajších hodinách. Naši lektori Ťa poctivou, ale zároveň zábavnou a uvoľnenou formou naučia všetko potrebné na to, aby si testy zvládol na prvýkrát. Testovať sa budeš už priamo u nás počas výučby - máme vždy najnovšie verzie testov.

 

 

1. OBOZNÁMIŠ SA S VOZIDLOM

 

Predtým, ako začneš jazdiť, Ťa dôkladne oboznámime s motorovým vozidlom. Zistíš, kde sa čo nachádza a ako sa to ovláda. Dôkladne ťa pripravíme na cesty, aby ťa pri jazde nič neprekvapilo.

 

 

2. VYSKÚŠAŠ SI PRAKTICKÚ ÚDRŽBU VOZIDLA

 

V rámci praktickej údržby sa naučíš základné veci, akými sú výmena oleja, výmena kolesa, doplnenie chladiacej kvapaliny a kvapaliny do ostrekovačov skiel, kontrola funkčnosti osvetlenia, kontrola riadenia, kontrola bŕzd, kontrola výstražného zariadenia. Na ceste ťa už nič neprekvapí.

 

 

3. ZAJAZDÍŠ SI NA AUTOTRENAŽÉRI

 

Bojíš sa svojej prvej jazdy? V Autoškole VaV si môžeš jazdu vyskúšať vo veľkom štýle ešte predtým, než pôjdeš naostro. Teší sa na teba komfortný, interaktívny, 3D trenažér DS Penta - je to úplne najnovší typ autotrenažéra na Slovensku, s ktorým zažiješ pocit skutočnej jazdy ešte predtým, než vyrazíš do ulíc.

 

 

4. NAUČÍŠ SA TANKOVAŤ

 

Počas jázd si vyskúšaš aj tankovanie. Rutinná záležitosť, ktorú si však musíš zažiť na vlastnej koži, pretože aj pri tankovaní môžu nastať rôzne nečakané situácie.

 

 

5. BUDEŠ JAZDIŤ S PRÍVESNÝM VOZÍKOM

 

Vyskúšaš si aké je to viesť jazdnú súpravu. Je to dôležité, pretože jazda s prívesným vozíkom sa líši od klasickej jazdy napríklad dĺžkou brzdnej dráhy. My Ťa na takúto jazdu dôkladne pripravíme.

 

 

6. KURZ PRVEJ POMOCI V NAŠICH PRIESTOROCH - v Autoškole VaV Prešov, Autoškole VaV Košice, či Autoškole VaV Sabinov

 

Kurz prvej pomoci absolvuješ počas jedného dňa v priebehu 8 hodín. Zdá sa Ti to veľa? Nemusíš sa báť. Vďaka naším špičkovým lektorom Ti to ubehne viac než rýchlo. Sú to odborníci z praxe, ktorí vedia teóriu vysvetliť zaujímavým spôsobom. Nudiť sa tak rozhodne nebudeš.Na kurze prvej pomoci sa naučíš všetko potrebné pre to, aby si vedel v rôznych situáciách poskytnúť prvú pomoc a zachrániť ľudský život. Čaká ťa nielen teória, ale aj prax - všetko čo sa na kurze naučíš si hneď aj vyskúšaš. V závere kurzu si svoje nadobudnuté vedomosti overíš vo vedomostnom teste a pri praktickej skúške.
img

 

 

A NAVYŠE V AUTOŠKOLE VaV ŽIADNE NEČAKANÉ PREKVAPENIA

 

img
Chceš aby bola cena tvojho kurzu konečná a nemusel si za nič doplácať? U nás žiadne nečakané prekvapenia. ZDARMA máš dokonca aj Kurz prvej pomoci, ktorý realizujeme priamo v našich priestoroch. A AKO BONUS od nás dostaneš ZDARMA aj všetky učebné materiály a iBUTTON.

 

OD NÁS NEODÍDEŠ LEN S PAPIEROM - OD NÁS ODÍDEŠ SO SKÚSENOSŤAMI!