Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
facebook youtube instagram tiktok
  • Facebook
  • -
  • YouTube
  • -
  • Instagram
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

MI/TV: 0948 343 080 | 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak English
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

MI/TV: 0948 343 080

Termíny najbližších kurzov
A, A1, A2, AM, B, B96, C, CE, D, DE, T, KKV, VZV

Prešov
Košice
Sabinov
Prešov
Košice
Košice

iBUTTON v Autoškole VaV – Poctivo a férovo!

 

V našej autoškole máš garantovaný počet jázd a nemôže sa stať, že by sme Ťa o nejaké jazdy ukrátili. Boli sme medzi prvými z autoškôl, ktoré sa zapojili do projektu Fér autoškola - v autách máme namontované monitorovacie zariadenie, ktoré zaznamená všetky Tvoje jazdy. Jazdiť môžeš 2 až 6 x do týždňa. Spolu Ti garantujeme 31 jázd v aute + 6 jázd na trenažéri.

 

V čom spočíva projekt Fér autoškola?

 

Autoškoly, ktoré sú zapojené do projektu Fér autoškola, majú v autách nainštalovaný GPS systém, ktorý zaznamenáva všetky jazdy. Študent takejto autoškoly si môže byť istý, že nebude o žiadnu jazdu ukrátený.

 

Ako to teda funguje?

 

Každý študent Autoškoly VaV dostane identifikačný čip - iBUTTON. Tento čip sa pred jazdou vloží do zariadenia, ktoré je namontované v každom aute Autoškoly VaV. Zariadenie následne zaznamená podrobnú trasu i dĺžku jazdy.

 

img

 

Aké sú výhody pre študentov?

 

Študent autoškoly, ktorej autá majú namontované monitorovacie zariadenia, dostáva istotu, že dostane všetky jazdy, na ktoré má nárok. V prípade akýchkoľvek pochybností môže študent nahliadnuť do systému jázd. Vďaka tomu bude vedieť, koľko jázd už absolvoval a koľko mu ešte chýba. Rovnako si v prípade záujmu môže pozrieť kadiaľ jazdil a ako dlho.

 

img

 

Nenechaj sa okrádať!

 

Mnohé autoškoly lákajú študentov na neprimerane nízku cenu, za ktorú kvalitný a kompletný výcvik ani nie je možné zrealizovať. To sa potom prejaví napríklad v počte jázd a teórie. Študent je o niektoré hodiny jázd a teórie ukrátený a neodjazdí to, čo by zo zákona mal. Zákon stanovuje minimálny počet hodín výcviku, ktoré študent potrebuje pre úspešné zvládnutie záverečných skúšok. Vrcholom drzosti je, ak Ťa autoškola po tom, ako Ti nezákonne skráti základný výcvik, núti zakúpiť si ďalšie jazdy pred skúškou, lebo: "Ti to ešte nejde a oni Ťa takto jednoducho nepredvedú na skúšku". Hodnota jednej jazdy (45 minút) je približne 11 €. PRÍKLAD: Ak autoškola ukráti študenta o 10 jázd - okradne ho o 110 € - a potom aj "super cena" 300 € je vlastne 410 € pri riadnom výcviku. Projekt Fér Autoškola vznikol práve preto, aby sa takýmto nekalým praktikám zabránilo.

 

Na čo všetko mám v rámci výcviku v autoškole nárok?

 

Nie je Ti jasné, na čo všetko máš v rámci výcviku v autoškole nárok? My Ti na to odpovieme! Toto všetko by si mal v rámci skupiny B absolvovať...ZOBRAZIŤ VIAC