Dnes je pondelok 24.júna 2024, meniny má Ján

Ako to funguje?

V Autoškole VaV môžeš začať jazdiť už v 16-tich. Jedinou podmienkou je, aby si skúšky absolvoval až v 17-tich. TEDA: kurz absolvuješ v 16-tich a skúšky v 17-tich. Aby si na záverečné skúšky nemusel dlho čakať, odporúčame prihlásiť sa na kurz cca 3 mesiace predtým, ako osláviš 17. narodeniny.


Aké sú výhody?

Skúsenosti robia vodiča! Čím viac si odjazdíš, tým lepšie. Kým Tvoji kamoši budú v 18-tke pomaličky zdokonaľovať svoju jazdu, Ty už budeš jazdiť ako profík. NAVYŠE: Vodičák si urobíš ešte pred maturitou a nemusíš tak riešiť viac vecí naraz. Ušetríš stres sebe i svojmu okoliu :).


Môžem hneď jazdiť sám?

Nie - kým nebudeš máť 18 môžeš jazdiť len v prítomnosti spolujazdca. Ten musí spĺňať nasledujúce podmienky: musí byť držiteľom vodičského oprávnenia sk.B najmenej 10 rokov, musí byť Tvojím schváleným zákonným zástupcom a musí byť zapísaný orgánom Policajného zboru SR v evidencii vodičov ako spolujazdec (stiahnuť tlačivo).


Na kurz v 16-tich sa prihlásila aj Ine

Pozri si rozhovor s našou bývalou študentkou Ine - aj ona sa prihlasila na kurz do Autoškoly VaV v 16-tich ;) Dozvieš sa, ako sa jej v Autoškole VaV študovalo a jazdilo.
Online prihláška:

Tešíme sa na Vás :)

© Autoškola VaV, všetky práva vyhradené.
Autor návrhu: HTML Codex
Distribútor: ThemeWagon