Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
facebook youtube instagram tiktok
  • Facebook
  • -
  • YouTube
  • -
  • Instagram
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

MI/TV: 0948 343 080 | 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak English
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

MI/TV: 0948 343 080

Termíny najbližších kurzov
A, A1, A2, AM, B, B96, C, CE, D, DE, T, KKV, VZV

Prešov
Košice
Sabinov
Prešov
Košice
Košice

Prečo práve Autoškola VaV?

Pretože my Ti garantujeme výcvik v plnom rozsahu

U nás Ťa čaká prvotriedna teoretická príprava a špičkový praktický výcvik - oboznámiš sa s vozidlom, vyskúšaš si praktickú údržbu, zajazdíš si na autotrenažéri, naučíš sa tankovať a budeš jazdiť s prívesným vozíkom.

 

preco my
Pretože u nás sa nemusíš báť krátenia jázd

V našej autoškole máš garantovaný počet jázd a nemôže sa stať, že by sme Ťa o nejaké jazdy ukrátili. Boli sme medzi prvými z autoškôl, ktoré sa zapojili do projektu Fér autoškola - v autách máme namontované monitorovacie zariadenie, ktoré zaznamená všetky Tvoje jazdy. Jazdiť môžeš 2 - 6x do týždňa. Spolu Ti garantujeme 34 jázd autom + 4 hodiny na autotrenažéri.

 

garancia
Pretože u nás Ťa nečakajú žiadne nemilé prekvapenia

Cena, ktorú u nás za vodičák zaplatíš, je konečná a nemôže sa stať, že by si za niečo doplácal. Zadarmo máš dokonca aj kurz prvej pomoci, za ktorý si v iných autoškolách zväčša priplatíš. Aj učebné materiály Ti poskytneme úplne zadarmo.

 

kpp
Pretože s našimi inštruktormi jazdíš bez stresu

Si úplný technický antitlent? Máš strach zo šoférovania? Vďaka našim inštruktorom a ich trpezlivému prístupu získaš vodičák úplne bez stresu. Pri našich inštruktoroch sa každý cíti bezpečne sebavedomo a pokojne.

 

instruktori
Pretože u nás máš vždy viac

Naša autoškola Ti prináša množstvo bonusov - keďže chceme, aby si bol na skúšky čo najlepšie pripravený, zadarmo máš bonusovú jazdu na cvičisku - deň pred skúškou. Zároveň Ti prinášame množstvo skvelých súťaží o vodičáky zadarmo, ale aj množstvo iných skvelých cien.

 

kpp
Pretože sa naučíš ako tankovať

Ako tankovať ? Ktorý „stĺpik“ je na benzínke ten správny ?

Pod dozorom inštruktora si vyskúšaš celý proces tankovania priamo v praxi.

Počas kurzu sa naučíš aj praktické veci, ktoré budeš neskôr ako vlastník vodičského preukazu a vlastník automobilu potrebovať.

 

img
Pretože u nás sa vyskúšaš jazdu s vozíkom

Jazda s prívesným vozíkom nie je to isté, ako jazda sólo. Keď zapojíte prívesný vozík za osobné auto, je potrebné sa pripraviť na rôzne situácie, ktoré bežne nenastanú. Ako správne s prívesom cúvať ? Načo si dávať pozor ? Aj to všetko Ťa v u nás naučíme.

 

img
Pretože u nás absolvuješ jazdu po diaľnici

Jazda na diaľnici alebo rýchlostnej komunikácii má svoje špecifiká, ktoré mnohí vodiči nepoznajú alebo jednoducho ignorujú. U nás sa všetky špecifiká naučíš a nielen to, dokonca sa jazdu po diaľnici aj prakticky vyskúšaš.

 

img
Pretože u nás dostaneš vždy niečo navyše

Kniha Zadarmo, jazda na cvičisku deň pred skúškou Zadarmo, Plánovač jázd, Kurz prvej pomoci Zadarmo toto všetko Ti dáme u nás v Autoškole VaV. Navyše Ti pravidelne ponúkame zľavy pre skupinky a kamošov, sútaže o vodíčák a dalšie zlavy...

 

img
Pretože nás nájdeš priamo v centre tvojho mesta

Prešov, Košice či Sabinov – v každom z tých miest nás nájdeš priamo v centre, čiže si to môžeš namieriť k nám rovno zo školy či práce.

 

img img img
Pretože u nás získaš vodičák na všetko

Auto, malá či veľká motorka, traktor, nákladné auto či autobus ? U nás si nájdeš tú správnu skupinu, ktorú hľadáš. A navyše pravidelne pre Teba pripravujeme rôzne akcie v rámci jednotlivých skupín.

 

img