Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
facebook youtube instagram tiktok
  • Facebook
  • -
  • YouTube
  • -
  • Instagram
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE/MI/TV: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak English
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE/MI/TV: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak

Termíny najbližších kurzov
A, A1, A2, AM, B, B96, C, CE, D, DE, T, KKV, VZV

Prešov
Košice
Sabinov
Prešov
Košice
Košice

Zrýchlený kurz Autoškoly VaV

nadpis 5

 

Chceš mať vodičák v rukách čo najrýchlejšie? Chceš si to odjazdiť skôr? Žiaden problém. Za pár eur môžeš jazdiť už 5x v týždni.

 

Budeš navštevovať skupinový kurz spolu s ostatnými študentmi - tak ako pri štandardnom kurze, avšak počet jázd, ktoré týždenne absolvuješ bude vyšší. Pri štandardnom kurze Ti garantujeme 2 jazdy týždenne, pri zrýchlenom kurze si počet jázd za týždeň volíš sám – viac informácii o cenách nájdeš v našom cenníku.

 

img01

1 HODINA = 45 MINÚT

nadpis 2

 

Teoretická časť kurzu prebieha v poobedňajších hodinách - priamo v našich priestoroch. Frekvencia výučby je zvyčajne nasledovná: v priebehu prvých 2 týždňov 3x do týždňa, následovne vo voľnejšom tempe 2x do týždňa. Vždy po 3 hodiny, okrem posledného stretnutia, ktoré trvá 2 hodiny. Naši lektori ťa poctivou, ale zároveň uvoľnenou a zábavnou formou naučia všetko potrebné na to, aby si skúšky zvládol na 1x. Testovať sa budeš už počas výučby - máme vždy najnovšie verzie testov. PRACUJEŠ? Aj v tomto smere sa Ti vieme prispôsobiť, stačí nás dopredu informovať.

 

nadpis 3

 

Kurz prvej pomoci absolvuješ v priebehu jedného dňa (8 hodín) - priamo v priestoroch Autoškoly VaV. V rámci maxi balíka majú naši študenti kurz prvej pomoci zadarmo.

 

 

nadpis 4

 

Autotrenažér

img02

V Autoškole VaV absolvuješ 4 hodiny na interaktívnom 3D trenažéri DS PENTA - úplne najnovší typ trenažéra na Slovensku.

Praktická údržba

img04

V rámci praktickej údržby sa naučíš základné veci, akými sú: výmena oleja, výmena kolesa, doplnenie chladiacej kvapaliny a kvapaliny do ostrekovačov skiel, kontrola funkčnosti osvetlenia, kontrola riadenia, kontrola bŕzd, kontrola výstražného zariadenia.

Jazdy

img05

V rámci balíkov si môže študent vybrať, koľkrát do týždňa bude jazdiť. Najprv však absolvuje 4h. na trenažéri a potrebný počet teoretických hodín. Čas jázd si študent stanovuje sám.

 

Prihlás sa tu

 

img03