Dnes je pondelok 24.júna 2024, meniny má Ján
nadpis 5

 

Chceš mať vodičák v rukách čo najrýchlejšie? Chceš si to odjazdiť skôr? Žiaden problém. Za pár eur môžeš jazdiť už 5x v týždni.

 

Budeš navštevovať skupinový kurz spolu s ostatnými študentmi - tak ako pri štandardnom kurze, avšak počet jázd, ktoré týždenne absolvuješ bude vyšší. Pri štandardnom kurze Ti garantujeme 2 jazdy týždenne, pri zrýchlenom kurze si počet jázd za týždeň volíš sám – viac informácii o cenách nájdeš v našom cenníku.

 

img01

1 HODINA = 45 MINÚT

nadpis 2

 

Teoretická časť kurzu prebieha v poobedňajších hodinách - priamo v našich priestoroch. Frekvencia výučby je zvyčajne nasledovná: v priebehu prvých 2 týždňov 3x do týždňa, následovne vo voľnejšom tempe 2x do týždňa. Vždy po 3 hodiny, okrem posledného stretnutia, ktoré trvá 2 hodiny. Naši lektori ťa poctivou, ale zároveň uvoľnenou a zábavnou formou naučia všetko potrebné na to, aby si skúšky zvládol na 1x. Testovať sa budeš už počas výučby - máme vždy najnovšie verzie testov. PRACUJEŠ? Aj v tomto smere sa Ti vieme prispôsobiť, stačí nás dopredu informovať.

 

nadpis 3

 

Kurz prvej pomoci absolvuješ v priebehu jedného dňa (8 hodín) - priamo v priestoroch Autoškoly VaV. V rámci maxi balíka majú naši študenti kurz prvej pomoci zadarmo.

 

 

nadpis 4

 

Autotrenažér

img02

V Autoškole VaV absolvuješ 4 hodiny na interaktívnom 3D trenažéri DS PENTA - úplne najnovší typ trenažéra na Slovensku.

Praktická údržba

img04

V rámci praktickej údržby sa naučíš základné veci, akými sú: výmena oleja, výmena kolesa, doplnenie chladiacej kvapaliny a kvapaliny do ostrekovačov skiel, kontrola funkčnosti osvetlenia, kontrola riadenia, kontrola bŕzd, kontrola výstražného zariadenia.

Jazdy

img05

V rámci balíkov si môže študent vybrať, koľkrát do týždňa bude jazdiť. Najprv však absolvuje 4h. na trenažéri a potrebný počet teoretických hodín. Čas jázd si študent stanovuje sám.

 

Prihlás sa tu

 

img03
© Autoškola VaV, všetky práva vyhradené.
Autor návrhu: HTML Codex
Distribútor: ThemeWagon