Dnes je nedeľa 19.mája 2024, meniny má Gertrúda
nadpis 5

 

Máš málo voľného času? Nestíhaš? Potrebuješ vodičák čím skôr? Rýchlokurz je určený práve pre teba!

 

21 dní+

 

Po absolvovaní výcviku je potrebné rátať aj s čakacou dobou na záverečné skúšky - ich termín určuje dopravný inšpektorát (najskôr 6 pracovný deň od nahlásenia, najneskôr mesiac).

 

Čím sa líši rýchlokurz od štandardného kurzu?

 

Nebudeš navštevovať skupinovú teóriu, ale absolvuješ ju individuálne - v tebou stanovených časoch. Sám si stanovíš aj čas jázd. Spolu s inštruktorom vypracujete individuálny plán, na základe ktorého sa následne uskutoční teoretická i praktická príprava. Individuálny kurz sa zároveň od štandardného kurzu líši aj vyšším počtom jázd garantovaných za týždeň. Pri štandardnom kurze garantujeme 2 jazdy týždenne, pri individuálnom kurze budeš jazdiť 6x3 hodiny týždenne.

 

Individuálny kurz pozostáva z týchto častí:

 

img01

1 HODINA = 45 MINÚT

nadpis 2

 

Teoretická časť kurzu prebieha priamo v priestoroch Autoškoly VaV - v čase, na ktorom sa dohodneš s inštruktorom. Rovnako aj frekvenciu výučby si stanovuješ sám. Naši lektori ťa poctivou, ale zároveň uvoľnenou a zábavnou formou naučia všetko potrebné na to, aby si skúšky zvládol na 1x. Testovať sa budeš už počas výučby - máme vždy najnovšie verzie testov.

 

nadpis 3

 

Kurz prvej pomoci absolvuješ v priebehu jedného dňa (8 hodín) - priamo v priestoroch Autoškoly VaV. V rámci maxi balíka majú naši študenti kurz prvej pomoci zadarmo.

 

 

nadpis 4

 

Autotrenažér

img02

V Autoškole VaV absolvuješ 4 hodiny na interaktívnom 3D trenažéri DS PENTA - úplne najnovší typ trenažéra na Slovensku.

Praktická údržba

img04

V rámci praktickej údržby sa naučíš základné veci, akými sú: výmena oleja, výmena kolesa, doplnenie chladiacej kvapaliny a kvapaliny do ostrekovačov skiel, kontrola funkčnosti osvetlenia, kontrola riadenia, kontrola bŕzd, kontrola výstražného zariadenia.

Jazdy

img05

V rámci balíkov si môže študent vybrať, koľkrát do týždňa bude jazdiť. Najprv však absolvuje 4h. na trenažéri a potrebný počet teoretických hodín. Čas jázd si študent stanovuje sám.

 

Prihlás sa tu

 

img03
© Autoškola VaV, všetky práva vyhradené.
Autor návrhu: HTML Codex
Distribútor: ThemeWagon