facebook youtube instagram
  • Facebook
  • -
  • YouTube
  • -
  • Instagram
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak English
autoskola@vav.sk

PO: 0948 656 212

KE: 0948 329 955

SB: 0948 278 805

Slovak

Termíny najbližších kurzov
A, A1, A2, AM, B, B96, C, CE, D, DE, T, KKV, VZV

Prešov Najbližšie termíny kurzov pre mesto Prešov
Košice Najbližšie termíny kurzov pre mesto Košice
Sabinov Najbližšie termíny kurzov pre mesto Sabinov

Individuálny kurz VaV

nadpis 5

 

Pracuješ? Chodíš do školy? Nedokážeš skoordinovať svoj voľný čas s časom teoretickej a praktickej prípravy v rámci vodičského kurzu? Ponúkame ti jednoduché riešenie – individuálny kurz.

 

30 dní+

 

Po absolvovaní výcviku je potrebné rátať aj s čakacou dobou na záverečné skúšky - ich termín určuje dopravný inšpektorát (najskôr 6 pracovný deň od nahlásenia, najneskôr mesiac).

 

Čím sa individuálny kurz líši od štandardného kurzu?

 

Nebudeš navštevovať skupinovú teóriu, ale absolvuješ ju individuálne - v tebou stanovených časoch. Sám si stanovíš aj čas jázd. Spolu s inštruktorom vypracujete individuálny plán, na základe ktorého sa následne uskutoční teoretická i praktická príprava. Individuálny kurz sa zároveň od štandardného kurzu líši aj vyšším počtom jázd garantovaných za týždeň. Pri štandardnom kurze garantujeme 2 jazdy týždenne, pri individuálnom kurze budeš jazdiť 4x2 hodiny týždenne.

 

Individuálny kurz pozostáva z týchto častí:

 

img01

1 HODINA = 45 MINÚT

nadpis 2

 

Teoretická časť kurzu prebieha priamo v priestoroch Autoškoly VaV - v čase, na ktorom sa dohodneš s inštruktorom. Rovnako aj frekvenciu výučby si stanovuješ sám. Naši lektori ťa poctivou, ale zároveň uvoľnenou a zábavnou formou naučia všetko potrebné na to, aby si skúšky zvládol na 1x. Testovať sa budeš už počas výučby - máme vždy najnovšie verzie testov.

 

nadpis 3

 

Kurz prvej pomoci absolvuješ v priebehu jedného dňa (8 hodín) - priamo v priestoroch Autoškoly VaV. V rámci maxi balíka majú naši študenti kurz prvej pomoci zadarmo.

 

 

nadpis 4

 

Autotrenažér

img02

V Autoškole VaV absolvuješ 4 hodiny na interaktívnom 3D trenažéri DS PENTA - úplne najnovší typ trenažéra na Slovensku.

Praktická údržba

img04

V rámci praktickej údržby sa naučíš základné veci, akými sú: výmena oleja, výmena kolesa, doplnenie chladiacej kvapaliny a kvapaliny do ostrekovačov skiel, kontrola funkčnosti osvetlenia, kontrola riadenia, kontrola bŕzd, kontrola výstražného zariadenia.

Jazdy

img05

V rámci balíkov si môže študent vybrať, koľkrát do týždňa bude jazdiť. Najprv však absolvuje 4h. na trenažéri a potrebný počet teoretických hodín. Čas jázd si študent stanovuje sám.

 

Prihlás sa tu

 

img03