Dnes je pondelok 24.júna 2024, meniny má Ján

Popis

Omrzel Ťa už vodičák na auto? Čo tak nákladné auto? Máš už 21? Potom vo VaV žiaden problém!

Si už držiteľom vodičského oprávnenia skupiny D? Máme pre TEBA pripravenú možnosť aj na tento variant ;-) Ak už máš vodičské oprávnenie na skupinu D a máš záujem o skupinu C, potrebuješ iba rozširovací kurz.

A ako to na našom kurze vyzerá? Okrem výhod, ktoré Ti autoškola VaV ponúka, si v rámci kurzu prejdeš jednotlivými časťami.

Hneď na začiatku Ťa v kancelárií čaká sympatický manažér Juraj
(autoskola@vav.sk, 0948 329 955)

S ochotou a úsmevom Ti hravo zodpovie tvoje nekonečné otázky.

Teória

Absolvuješ 31 vyučovacích hodín (1x alebo 2x do týždňa) podľa dohody skupinovo alebo individuálne - priamo v našich priestoroch. U nás Ťa čakajú pekné moderné priestory so špičkovým vybavením.

Testovať sa budeš už počas výučby - máme vždy najnovšie verzie testov.

PRACUJEŠ? Aj v tomto smere sa Ti vieme prispôsobiť, stačí nás dopredu informovať.

Praktická údržba

V rámci teórie absolvuješ 6 hodín praktickej údržby, z toho 4 hodiny praktickej údržby na nákladné auto a 2 hodiny praktickej údržby na traktor.

Naučíš sa vymeniť koleso, doplniť kvapalinu. Ako si skontrolovať funkčnosť svetiel, riadenia, bŕzd či výstražného zariadenia? Aj týmto všetkým si prejdeš v rámci praktickej údržby.

Prvá pomoc

Kurz prvej pomoci absolvuješ v priebehu jedného dňa.

Nemusíš nikam chodiť. Kurz prebieha priamo v priestoroch Autoškoly VaV.

Ide o jednodňový 8 hodinový kurz, kde sa naučíš, ako konať v prípade, že ťa po ceste do práce či na dovolenku stretne nepredvídateľná nehoda.

Po absolvovaní kurzu dostaneš certifikát, ktorý Ti platí 2 roky. A navyše u nás ho máš úplne ZADARMO.

Jazdy

Asi najviac Ťa zaujímajú jazdy :-P

Počas kurzu ťa čaká 38 vyučovacích hodín, v rámci ktorých si zajazdíš 31 hodín na nákladnom aute a 7 hodín na traktore. To koľkokrát budeš jazdiť je len a len na Tebe, keďže v rámci balíkov si môžeš vybrať, koľkokrát do týždňa budeš jazdiť.

Nemusíš sa ničoho báť, prvé jazdy absolvuješ na autocvičisku, ktoré sa nachádza pred hádzanárskou halou.

Ďalšie jazdy zažívaš v reálnej cestnej premávke, kde sa postupne priamo v praxi zoznamuješ s reálnymi situáciami.V závere praktického výcviku už vieš samostatne riešiť akúkoľvek dopravnú situáciu bez pomoci inštruktora.

Záver kurzu

Ak absolvuješ všetky povinné časti kurzu, čaká ťa záverečná skúška :) Aký je však postup? Po ukončení kurzu je potrebné odovzdať čip spolu s kolkom v hodnote 100€. Následne budeš prihlásený na záverečnú skúšku. U nás prebiehajú skúšky každý týždeň, a preto sa nemusíš báť, že do skúšok všetko zabudneš.

Vyhláška

Do skupiny motorových vozidiel skupiny C (nákladné autá) patria motorové vozidlá okrem skupiny D1 alebo D, ktoré sú konštruované a určené na prepravu najviac ôsmich osôb okrem vodiča a ktorých najväčšia prípustná celková hmotnosť presahuje 3 500 kg; k motorovému vozidlu tejto skupiny môže byť pripojené prípojné vozidlo s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou nepresahujúcou 750 kg.

Žiadateľovi o udelenie vodičského oprávnenia na vedenie motorových vozidiel skupiny C možno udeliť vodičské oprávnenie skupiny C, len ak už je držiteľom vodičského oprávnenia skupiny B. Vodičské oprávnenie skupiny C oprávňuje viesť motorové vozidlá skupiny C, ako aj motorové vozidlá skupiny C1 a T.

A kde nás nájdete?

Adresa: Južná trieda 2/A, 040 01 Košice (Hotel Centrum pri Auparku)
GPS: 48.7157468, 21.2594056

© Autoškola VaV, všetky práva vyhradené.
Autor návrhu: HTML Codex
Distribútor: ThemeWagon